| anonim_4396 a întrebat:

Sărut mîna tuturor doamnelor și domnișoarelor, vă place masajul?

Răspuns Câştigător
| SmokeyEye a răspuns:

Masaj de relaxare, ca terapie? Cu ajutorul unei stimulari fizice poti sa combati oboseala, stresul. Mai exista masajul erotic cu care nu sunt de acord( decat in cuplu-partenerii intre ei)- nu facut de altcineva, contracost. Stie cineva sa faca masaj in talpa? Il ador.

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru SmokeyEye):

Da eu, am făcut cursuri de masaj, doriți?

| SmokeyEye a răspuns (pentru CristiDinBucuresti):

Da,trimite-mi si mie niste cursuri pdf.I le dau prietenului meu, ne-ar prinde bine.Merci.

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru SmokeyEye):

Cum să vă trimit cursuri? Și ce înseamnă pdf

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru SmokeyEye):

Locuiți în București?

| SmokeyEye a răspuns (pentru CristiDinBucuresti):

Portable document format. E o extensie ( alea 3 litere de la sfarsitul unui document in windows). In formatul acesta exista carti electronice, cursuri si multe altele. Se pot scana carti intregi iar scannerul are un soft care permite salvarea imaginilor ca.pdf

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru SmokeyEye):

Și totuși nu mi ați răspuns la întrebări 1) Locuiți in București? Și 2) Vreți masaj?

| SmokeyEye a răspuns (pentru CristiDinBucuresti):

Sunt la vreo 500 km distanta de Bucuresti...

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru SmokeyEye):

Păcat, dacă erai din Bucuresti venea m să i ți fac masaj

24 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Sincer, iar ai început?
Pa, pa.

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru Legiuitoarea):

Și ce anume nu vă convine? Am dreptul să pun ce întrebări vreau, pa pa, nu este site ul dvs.

| Legiuitoarea a răspuns (pentru CristiDinBucuresti):

Bună.
Nu te mai repeta cu aceleași întrebări mereu și mereu.
Ai dreptul să respecți regulamentul!
Pa, pa.

ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Il urasc. Nu-mi place cand pune cineva mainile pe mine. E oribil.

| anonim_4396 explică (pentru ardnaxur1961):

Nici daca face gigea-gigea?

caramela
| caramela a răspuns:

Buna Cristi! imi place si il accept atunci cand chiar se simte nevoia, am probleme de sanatate si uneori chiar simt nevoia unui masaj de relaxare.
O zi frumoasa sa ai!

mariana
| mariana a răspuns:

Cristi, te-ai reintors la vechea tema, vezi ca unii interpreteaza ca, mergi la "agatat".
Masajul este bun cu caracter terapeutic ori relaxant si desigur ca, face placere dar, sunt putini oameni ce recurg la aceasta metoda deoarece, nu prea au bani si pentru relaxare. Masajul terapeutic se face, de regula, la clinicile de recuperare ori la statiunile balneare, unde este inclus ca procedura medicala.
Un gand bun tie si celorlalti useri si multa sanatate.

| 4b a răspuns:

Acceptabilwinking

| didiDia a răspuns:

Depinde cine si cum il face. Daca e facut calumea, imi place foarte mult. (masajul terapeutic)

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sector 4, ai iesit la agatat? n-ai invatat si tu alte metode mai omule laughing

| Mell1321 a răspuns:

E super asa ma relaxez de parca as avea un orgasmlaughing

| bianca20 a răspuns:

Depinde cine intreaba!