| BRG a întrebat:

Sărut mîna doamnelor și domnișoarelor, vă plac bărbații grași, cu burtă?

Răspuns Câştigător
| zooooza a răspuns:

Pai...nu conteaza aspectul fizic.Cunosc persoane( femei/fete si barbati/baieti) care sunt mai grase dar sunt si foarte detreaba.

Nu cred ca trebuie sa fie asta un obstacol(cu toate ca si eu am putina burtica si picioare destul de groase si uneori ma simt urata).
Atata timp cat esti apreciat pentru ce faci si pentru cine esti...si daca ai prieteni adevarati care nu rad de micile defecte...aspectul fizic nu mai conteaza.

10 răspunsuri:
IMPERIA
| IMPERIA a răspuns:

Soțul meu are acum burtică, dar îl ador!
O seară frumoasă!

| мιнαɛℓα36 a răspuns:

Eee, nu chiar ...insa ii acceptam big grin

| micurutza2005 a răspuns:

Ce intrebari mai pui si tu,in ziua de azi cand ai de unde alege crezi ca mai sant fete care cauta de astia,probabil doar pentru caracterul lor daca sant de treaba,dar nu pentru aspectul fizic asa ca acei barbati ar trebui sa aiba mai multa grija de aspectul fizic pentru ca conteaza foarte mult oriunde si oricand, arata neglijenta si indiferenta fata de propria persoana cand un barbat se lasa pana in aceasta faza cand la ora actuala sant atatea metode de a te pastra cat de cat in forma sant sali de sport si mai ales alimentatia nesanatoasa se poate corecta printr-o alimentatie mai sanatoasa si portii mici, asa ca succes la slabithappy

| AdelinaC a răspuns:

Da,de ce nu daca are bun simt...

| mistakeofyourlife a răspuns:

Este cam la fel ca si la barbati (baieti): le plac sau nu fetele grase, cu burta? (raspunsul il ai chiar tu) happy

| ruPfashu a răspuns:

Sunt femei carora le plac si femei carora nu le plac. Nu poate sa iti raspunda una singura in numele tuturor. Fiecare cu gusturile lui. Sunt curios ce o sa iti raspunda fetele laughing

| ingerashhhh a răspuns:

Daca e sufletul la fel de mare ca si burta desigur ca da, fara indoiala

| RaceaLucia a răspuns:

Nu conteaza aspectul omului daca este intelegere pentru ca odata cu imbatrinirea toti ne schimbam si devenim poate grasuti.

| gloria7 a răspuns:

Nu, evident.

| Dyanna_8324 a răspuns:

Nuuu :o
Adica cel putin mie una nu imi place aspectul lor fizic, dar posibil sa imi placa caracterul.
Dar dc? big grin