| anonim_4396 a întrebat:

Sărut mîna fetelor ce părere avet i de băietii care vă pupă picioarele, vă place? Si ce simtiti cind un băiat vă pupă tălpile?

Răspuns Câştigător
| DarkOrbitMoon a răspuns:

Lol.laughing
Haide,mi-ai inveselit ziua, sau cat a mai ramas din ea.

13 răspunsuri:
mariana
| mariana a răspuns:

Cristi, imi pare rau ca n-ai inteles mesajul meu, dat prin raspunsul la o alta intrebare pusa de tine.
Nu inteleg nici eu de ce insisti sa pui intrebari care se refera doar la picioarele fetelor, la tocurile inalte de la incaltamintea purtata de fete, femei, la masajul pe care l-ai face tu, ca profesionist celor dornice de a fi rasfatate de tine.
TPU, nu este un site de publicitate ci, unul de intrajutorare asa ca, incearca sa intelegi ca, nu dorim sa devii un personaj plictisitor.
Noi respectam toti userii de pe acest site si dorim sa le fim de ajutor, insa crede-ma ca, in cazul tau nu reusim.
Sper ca macar acuma ai inteles ce-ti sugeram si vei incerca sa fii si tu de folos altor useri TPU, prin raspunsurile pe care le vei da pe acest site.
Iti doresc sanatate, o viata implinita si mult noros si sper ca, nu te vei supara pe mine pentru sfaturile date.

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru mariana):

Sărut mîna dacă v am supărat cu ceva vă cer scuze dar asta este ultima intrebare pe care o m ai pun pe TPU. Că văd că v am plictisit pe toti.

| mariana a răspuns (pentru CristiDinBucuresti):

Nu despre acest lucru este vorba dar, sa insisti pe acelasi gen de intrebari, este cumva penibil si nu am vrut ca sa te ironizeze unii useri de pe TPU, cum deja s-a si intamplat deja.
Eu nu m-am suparat n-asi fi avut de ce, dar am vrut sa te sfatui ca, tie sa-ti fie bine.
Poti sa pui intrebari, in domenii care te intereseaza si nu cunosti ce ai putea face dar este bine sa te si axezi pe raspunsuri pe care sa le dai tu, altor useri si atunci vei face ceva folositor.
Un gand bun si multa sanatate.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Si care e treaba ta? Te am intrebat pe tine sau ce ai.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Dacă o iubesc nu contează cum îi put da?

| Wøodenpints a răspuns (pentru CristiDinBucuresti):

Îmi pare rău, dar iubirea nu anulează mirosul urât. Vrei să spui că nu contează dacă-i miroase gura a fosă septică și are râme și ciuperci între degetele de la picioare?

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru Wøodenpints):

Ok, hai să incheiem acest subiect, vrei?

| Wøodenpints a răspuns (pentru CristiDinBucuresti):

De ce? Mie-mi place.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ar trebui să îți schimbi numele în „pantofidinbucuresti" și formula de salut în „Sărut tălpile, fetelor" sau, în funcție de întrebare, în „Sărut tocurile, fetelor".

Btw, întrebarea mergea de minune la Dragoste și sex laughing. Nu răspund oricum.

| fadnox a răspuns:

rolling on the floor

| MadalynaOke a răspuns:

Ooo, pantofarul si maseurul popular de pe sit. Pai ma mie nu prea mi place eu invit mereu baiatu sa se duca sa le pupe lu masa. adica e frumos da ma gadila. si asa soacra(vitoarea) e destul de botoasa. so mai inveseleasca.