| Nelucojoc a întrebat:

Fetelor, ce parere aveti despre ei si cum faceti cu baietii care vor neaparat sa va linga picioarele, adica sa va descalte si sa va suga degetele de la picioare si sa va linga talpile?

13 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Imi pare rau, dar linsul picioarelor nu-i pe lista mea de placeri!

| darrio2007 a răspuns (pentru Violleta2022):

Se pare ca e pe lista lui.

| Violleta2022 a răspuns:

Un om care-ti cere asa ceva are un comportament sexual, total anormal!
Personal nu m-as incurca cu asemenea specimene!

| Delocimportant a răspuns (pentru Violleta2022):

Da, ca tu ii fi ceva printesa, ceva frumusete de zana. Aveti unele niste idei si niste figuri pe voi. Oricum, niciuna nu merita sa ii fie sarutate picioarele, ca toate sunteti cum sunteti. Asa ca...

| Violleta2022 a răspuns (pentru Delocimportant):

Uite ca sunt si printesa si zana, pentru sotul meu, care ma saruta unde vreau, dar nu-mi suge picioarle, ca asa ceva este dezgustator.

| Nelucojoc explică (pentru Violleta2022):

M-ar ajuta foarte mult sa inteleg cum ai ajuns la concluzia ca asa ceva este dezgustator. Sigur trebuie sa fie un motiv anume, si daca vrei, poti sa incerci sa afli care este si sa imi impartasesti?

| Violleta2022 a răspuns (pentru Nelucojoc):

Pentru tine, care ai facut o obsesie si placere din acest comportament anormal, suptul picioarelor este o placere, dar pentr noi, restul lumii este dezgustator.
Este greu sa-ti explica asa ceva, fiindca asta este un sentiment de repulsie pe care-l simtitm noi... si pe care tu nu-l simti.

| Nelucojoc explică (pentru Violleta2022):

Vezi, asta incerc sa inteleg. Incerc sa inteleg ce simti tu. Este greu sa incerci sa explici sursa unei repulsii cand nu o cunosti. Dar poti incerca, as aprecia un efort de a-mi explica de unde vine repulsia ta. In acelasi timp, te pozitionezi la un pol si ma pozitionezi la celalalt. Tu si cei pe care ii definesti ca "normali". Tu crezi ca restul lumii in mod exhaustiv iti impartaseste sentimentul de repulsie. Dar tu nu stii asta cu adevarat, pentru ca nu ai niste date statistice pe care sa te bazezi cand faci aceasta afirmatie extrem de relativa. La fel cu polul normal-anormal. Stii sa iti definesti ce este normalitatea? (iti spun eu: normalitatea este norma, este calea majoritatii)

| Violleta2022 a răspuns (pentru Nelucojoc):

Un barbat care alege sa linga picioare in loc sa satisfaca o femeie, nu-i un barbat normal, fiind considerat un freak si este ocolit de femei.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu-s pe aici iubitoare de foot fetish happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

N-am pățit așa ceva până acum. Thank God.

| StieTotsidetoate a răspuns:

In perioada facultatii am avut un iubit foarte foarte foarte foarte foarteeee ciudat, el avea doar un fetis, sa o facem in 3, eu ca fata nu am vrut sa fac asta, pentru ca tin foarte mult la el si am considerat ca e inselat si i-am explicat si lui chestia asta, doar ca el a tot insistat pe aceasta tema, pana la urma, m-am lasat coplesita de insistentele lui si intr-un moment de slabiciune, cand atmosfera era incinsa si aburii dragostei ieseau din noi, el mi-a propus sa mai cheme un prieten, iar eu, cu ochii aproape inchisi si rasuflarea obosita, am acceptat, a sunat un prieten, in 5 minute a ajuns, am zis ca mna, totul e ceva normal, avand in vedere ca am mai avut niste prietene ce au facut lucrul asta, doar ca eu nu ma asteptam ca in ecuatia asta de sex in 3, eu sa fiu cea care filmeaza si ei sa faca actiunea, m-am simtit atat de prost cand am vazut ca iubitul meu se misca mai bine decat mine...

| xxxdanitancurusescxxx a răspuns:

Eu imi las iubitul sa imi linga degetele de picioare. Dar un motiv pentru care il las sa faca asta este acela ca are mereu grija de mine sa imi dau drumu prima. Dar sa fiu sincera imi place sa il masturbez cu picioarele ca dupa sa ling toata sperma dupa degete