| anonim_4396 a întrebat:

Sărut mîna cîte ore pe zi stati pe tocuri la serviciu, si nu numai. Multumesc, multă sănătate tuturor.

Răspuns Câştigător
| Laura927 a răspuns:

Undeva la 6 ore ..de ce?
Sărut mana?
Era întrebarea pentru toate femeile?

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru Laura927):

Multumesc eram curios, vă deranjează?

| Laura927 a răspuns (pentru CristiDinBucuresti):

Nu vorbi cu dumneavoastră, am 21 de ani, nu pentru ca m-am obișnuit intr-un fel cu ele.
Dar m-a gândesc ca nu este ușor pentru toate femeile.
Este adevărat ca deformează piciorul, nu te gândi la monstrualitati laughing
Puțin laba piciorului sub degetele si tendonul de la spate puțin mai sus de călcâi se scurtează in timp.
Știi ce e amuzant, sa vezi femei care nu știu sa meargă pe tocuri indiferent de situație.laughing

5 răspunsuri:
| Wøodenpints a răspuns:

Mai bine ai fi întrebat câte ore pe zi stau sub tocuri laughing

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru Wøodenpints):

Ha ha ce glumă bună

| cristinicadulcica18 a răspuns:

Doar la petreceri. big grin a si sa cresti marelaughing