| BRG a întrebat:

Sărut mîna Maya, ce mai faci? Cum a fost la servici? Cred că ești obosită, nu? Mulțumesc mult pentr u mesajele tale, le citesc mereu cu plăcere, î ți doresc o seară frumoasă, și multă sănătate, eu sînt reprezentant avon și oriflame, dacă vrei ceva aștept mesajul tău.

Răspuns Câştigător
| Bacemi a răspuns:

Cristi, daca vrei sa vorbesti cu cineva anume poti face asta pe privat. Dupa ce dai click pe poza unui utilizator la profil ai optiunea trimite un mesaj.

1 răspuns:
Răspuns utilizator avertizat