| BRG a întrebat:

Sărut mîna dră Arriadna, și mulțumesc pentr u răspunsul dvs, î mi pare rău că ave ți probleme de sănătate, dar poate vă pot ajuta cu un masaj, eu a m făcut un curs de masaj de relaxare în 1996 și a m și diplomă, deci dacă doriți aștept mesajul dvs. Multă sănătate, Cristi.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| arrriadna a răspuns:

Salut.
Cu placere (apropos de raspuns).
Eu folosesc presopunctura, reflexoterapia, reiki si -in caz de "jale"- dormitul pe pat fara saltea. Iti multumesc pentru oferta. Deocamdata am rezultate cu tehnicile amintite.
Ma gandeam (ti-am citit intrebarile) ca ti-ar fi de folos realizarea unui blog sau a unei pagini web cu cazuistica, articole si asa mai departe, astfel incat sa iti faci cunoscute intentiile de practician. Stiu ca nu este usor sa colaborezi cu saloane de spa, insa o concurenta mai putin acerba s-ar dovedi "pe langa casa omului". Ce zici?

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu as fi interesata (de ai fi dispus), sa discut pe aceasta tema cu dumneata Cristi, caci as avea nevoie de o recuperare medicala prin exercitii speciale sau printr-un masaj special la domiciliul meu, caci este mai confortabil,-(am paralizat pe dreapta, in iulie 2007, dar de atunci, am reusit sa recuperez 90% ), insa, mai am cateva necazuri nerezolvate si mai am de recuperat calcaiul si varful degetelor mainii drepte si de aceea mai bat uneori, nevoit,- gresit ), dar as dori de puteti macar sa intram in legatura si sa discutam amanuntele dorite, de ambele parti sa va cunosc mai bine si deocamdata, asta e posibil doar prin mesaje. Cu bine, Lucien.