| anonim_4396 a întrebat:

Sarut mina stimate doamne/domnișoare, purtati la serviciu tocuri stiletto? Mersi.

Răspuns Câştigător
| RedheadOnTheRun a răspuns:

Bineinteles! Sunt de neinlocuit la birou

15 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Buna Cristi,
La locul de munca pe care il aveam nu puteai sa porti asa ceva, dar cand terminam programul, se schimba situatiawinking
O zi bunahappy

| LeZizu a răspuns:

Nu port. Adica nu prea port asemena tocuri. Pra subtiri, prea inalte si fac rau la coloana

| lBroken69 a răspuns:

Sunt prea subtiri, fac mult rau la coloana, eu cel putin nu le recomand.

| XxBlueRosexX a răspuns:

Buna...eu ador tocurile stiletto, mereu cand merg in cluburi sau la nunti sau petreceri imi iau mereu pantofi cu toc stiletto, stiu ca fac rau la coloana dar ma simt foarte comoda in ele...am 8 perechi se pantofi cu asemenea tocuri.

| Loryanna a răspuns:

Care e problema ta cu pantofi?

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru Loryanna):

Dar a ta care e?

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru RedheadOnTheRun):

Sunt minunate.

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru RedheadOnTheRun):

Superb răspuns, multumesc! Sunt convins ca si dumneavoastră purtati astfel de tocuri. Multă sanatate.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da... normal ce e femeia fara tocuri?

| dragodana a răspuns:

Salut! Nu.

| Supplexa a răspuns:

Da, sunt superbe smug

| SarmalutaPuternica a răspuns:

Mancati-as

| irina3893 a răspuns:

Nu

| Erina84 a răspuns:

Da

| AnonimaOk a răspuns (pentru SarmalutaPuternica):

Impresionant... PS se scrie "manca-ti-as"