| anonim_4396 a întrebat:

Sărut mîna stimate doamne si domnisoare cît de des purtati pantofi cu toc platformă? Si cum vă simtiti in ele? Vă multumesc.

Răspuns Câştigător
| Madayna a răspuns:

Cel mai mult imi plac platformele pentru ca sunt cele mai comode.

5 răspunsuri:
| Dianaîşialegesoţulbazândusepetpu a răspuns:

Nu foarte des. Sexy.

| pietrean a răspuns:

Din pura curiozitate, de ce te intereseaza, acest subiect, adica de ce si cat poarta domnisoarele/doamnele, pantofi cu toc cui/cu platforma? Tu fiind barbat?

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru pietrean):

Deoarece i mi plac, multumit/a?

| pietrean a răspuns (pentru CristiDinBucuresti):

Nedumirita,dar... multumita!?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Prefer pantofii stiletto rosu bourlesque lacuiti.dar decat sa iti descriu cum ma simt eu in platforme mai degraba ti s-ar destainui senzatia daca ti-ai baga chiar tu in picioare o pereche.