| anonim_4396 a întrebat:

Sărut mîna stimate doamne si domnisoare, cum a ti petrecut Revelionul? Si dacă a-ti rezistat pe tocuri, si cît timp.Vă multumesc mult. Multă sănătate vă doresc tuturor.

Răspuns Câştigător
| CkEuforia a răspuns:

In centrul orasului la artificii, apoi in club pana dimineata. Pe tocuri am rezistat pana dimineata(16 cm).

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Dacă tu prin șosete înțelegi tocuri...

| Butterfly2110 a răspuns:

Doamnee....prefer sa port adidasi in loc de tocuri chiar am refuzat sa ma incalt pe tocuri...e oribil

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru Butterfly2110):

De ce să fie oribil? Un picior de damă arată superb pe toc inalt.

Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Tu ai o obsesie privind tocurile!
Vrei să scrii o carte despre femeia modernă și tocurile?
Pa, pa.

| Butterfly2110 a răspuns (pentru CristiDinBucuresti):

Arata superb la vederea voastra a baietilor, insa pentru noi nu e spendid sa stai o seara intreaga in pantofi cu tocuri inalte de 16 cm...
Insa recunosc port si eu am foarte multi pantofi cu toc, 30 de perechi, insa de Revelion prefer ceva mai simplu