| anonim_4396 a întrebat:

Bun găsit tuturor! Unde ve ti face Crăciunul si Revelionul? Si dumneavoastră stimate doamne/domnisoare ve ti purta tocuri? Multumesc mult, si multă sănătate.

Răspuns Câştigător
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

La munte. Și tocuri, voi purta. Se pare că îmi plac înălțimile, de orice fel.hee hee

2 răspunsuri:
| FataCuChitaraMunților a răspuns:

Salutări şi ţie!
Eu cel mai probabil o să fiu în faţa televizorului, singură, cu un bol de floricele.Deci nici nu se mai pune problema de tocuri.
Să ai o seară frumoasă!

| puppetmaster a răspuns:

Desigur ca acasa la prieteni, la o petrecere de nebuni, cu tocuri micute totusi ca eu sunt inalta de fel