| AliLina2 a întrebat:

Sault,am primit prin mail un mesaj de la o persoana care vrea sa ma adauge in reteaua LinkedIn.ce este LinkedIn? Am vazut ca e si aplicatie pentru android.

Răspuns Câştigător
| NiculaLoredanaAndreea a răspuns:

LinkedIn este o rețea de socializare orientată spre mediul de afaceri. A fost fondată și a început să funcționeze în în anul 2003. Rețeaua de socializare nu își publică rezultatele financiare și obține venituri din publicitate și servicii premium.

1 răspuns:
| AliLina2 explică:

Mersi!