| UnderPressure a întrebat:

Scrieti trei calitati si trei defecte care va caracterizeaza.
Atribuiti trei calitati si trei defecte unuia sau mai multor utilizatori TPU, mentionand bineinteles numele acestora.

3 răspunsuri:
| Dorotheea21 a răspuns:

Nerabdatoare, critica, prea putin toleranta, destul de empatica, sincera, si daca tot ti-am raspuns, deschisa la dialog. laughing
Stabileste tu care sunt calitati, si care defecte. happy
La partea a doua nu am sa raspund, in afara unor utilizatori MARI, ca: ALGator, Darkmagic, AlexandruAndrei, Drutzix sau Divy, restul nu m-au interesat decat ca simplii parteneri de "O intrebare".

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Defecte zici? Impulsivitate, nerabdare, timiditate, rabufniri de sinceritate cand se umple paharul, entuziasm dus la extrem, dualitate ..sa-ti mai zic?
Calitati..am gropite, se pune ca si calitate?laughing Nu cred ca am calitati.

Popescu_Eugen_1964 si Claudiu1905 au un umor genial.
AnimeLove95 este ambitios. SuneteDeChitara, Aleexandrra si xJelliSkittles au parul genial. ( uite inca un defect, sunt superficiala smug )

| Claudiu1905 a răspuns:

Eh, asta mi-a mai ramas
Dar spre deosebire Popescu_Eugen_1964 eu n-o sa pretind ca n-am trecut pe aici...hee hee