| BlackScribble a întrebat:

[scuzati categ]Buna! Cum modific scrisul de la interese din imvu?

1 răspuns:
| an3lla_8961 a răspuns:

Te ajut eu, modalitatea consta in folosirea unor coduri.pentru scris intr-un buton scrii asa< button > fara spatiu, si scrii cuvintee poe care vreis a apara intr-un cadran.pentru taiat scrii< s > si cuvintele(aceeasi poveste scrii fara spatiu codul). pentru scris mare< h1 >(aceeasi poveste), pentru scris mic ingrosat < b >(aceeasi poveste fara spatiu cand scrii codul) daca nu merge ceea ce ti-am explicat, lasa-mi un mesaj big grin.eu te-asi sfatui sa faci asa cum ti-am spus, scrii codul manual fara copy paste si nu lasi spatiu cum am lasat eu aici(am lasat pentru ca nu ma lasa TPU sa fac fara spatiu)