| Lorryyyy a întrebat:

Scuzati intrebarea aceasta stupidabig grin : cum se numesc incaltarile acelea cu limba intoarsa in exterior si prinsa cu o capsa? As dori si un link cu incaltarile respective ca sa stiu daca este ceea ce vreau! Funda pentru link si raspuns corect! Vreau raspunsuri cat mai rapide! Multumesc anticipat! :*

3 răspunsuri:
| Lorryyyy explică:

Alina nu sunt ce caut eu.sad oricum...mersi oricum happy

| alyna_6333 a răspuns:

De fapt eu cautam alt fel de bacanci de care a si eu.:S/pe cutie scrie highland creek si sunt din piele crem intoarsa./ii am din Craiova din real...dar nu am gasit pe nethappy