| anonim_4396 a întrebat:

Scuze de categorie dar unde pot sa gasesc o conversatie de anul trecut, k la conversation history nu imi da decat pana in 20 martie:d
Ma puteti ajuta va rog frumos.

4 răspunsuri:
| pyma a răspuns:

Sau poate ai vorbit de la un alt computer.

| DenissA15 a răspuns (pentru pyma):

Am vb de pe acelasi computer/

| pyma a răspuns (pentru DenissA15):

Poate atunci nu aveai bifat să-ți salveze conversațiile sau poate ai reinstalat Windows-ul, cum a spus DeeaMarry. Altceva nu știu ce ar putea fi :|. Și mă îndoiesc că mai poți să recuperezi ceva.
Repostează la Tehnologie sau trimite-i un mesaj privat utilizatorului http://www.tpu.ro/utilizator/alqkb, se pricepe. :)

| DeeaMarry a răspuns:

Inseamna ca ti s-au salvat doar conversatiile din 20 martie incoace. Probabil atunci ti-ai schimbat windowsul sau ti-ai sters arhiva de la messenger.
Concluzia: Nu poti!