| anonim_4396 a întrebat:

Scz ca pun la ora asta intrebarea dar acum m-am sculat de rau ce imi e sad.
De ieri dupamiaza a inceput sa ma doara capul simt ca am febra dar nu am si sunt un pic ametita.
Ce sa iau?
Nu imi ziceti sa merg la doctor. O pastila, ceai ceva sad

1 răspuns:
GânduriAlbe
| GânduriAlbe a răspuns:

Incepe cu algocalmin sau orice analgezic, un ceai verde sau negru, de lamaie, manaca chiar o lamaie. Dar daca durerea persista atunci totusi mergi pana la un medic.Cauzele asa din 2 cuvinte nu le poti sti dar va trece de la sine in cazul in care e doar o migrena.Bafta!