| Elenamiki a întrebat:

Buna TPU ...pe 23 septebrie e ziua iubitului si nu stiu ce sa-i fac cadou ce as putea sa-i fac cadou avand in vedere ca are 20 de ani :d sad sigh funda pentru cel mai bun raspuns happy

8 răspunsuri:
| IoanaLoredana a răspuns:

O zi doar pentru voi, fara telefoane, intreruperi sau alte cele.Pregatestei ceva romantic, sampanie sau vin o baita cu lumanari sare si spuma.Nu cred ca nu va fi incantat.

| Woodenpints91 a răspuns:

Cumpără o cutie cu neuroni, şi roagă-l să ti-i dea ţie. Mai sunteţi mulţi cu întrebarea asta? Oameni lipsiţi de imaginaţie...

| RockaruL a răspuns:

Cum ai vrea sa stim noi, din moment ce nu il cunoastem?
...doh,ce oameni.

| DanScutaru a răspuns:

Pai cred ca cel mai bine si frumos ar fi nu sa-i dai un lucru pe care sa-l puna pe un raft sa se prafuiasca, ci organizati o cina romantica in 2 cu sampanie sau vin si mincare gustoasa, pe masa pui luminari, dupa care va distrati cum stiti cel mai bine la virsta voastra laughing. Succes

| Youkillme a răspuns:

Eu cred ca ar trebui sa ii ei ceva legat cu desen animat care in copilarie il fascina (carti, suvenire etc.) va fi dragut iar el se va simti copil poate chiat va plinge!

| pantera_1547 a răspuns:

Avand in vedere ca e iubitul tau si ii sti gusturile iate dupa gusturile lui mult succes si sper sa ii placa cea ce ai ales pentru elwinking.

| GaBrIeLa88 a răspuns:

Eu as ofta pentru un tricou la moda sau un ceas de aur... comenteaza raspunsul TE ROG

| Elenamiki explică (pentru GaBrIeLa88):

Mm...tricou ar merge dar ceasull in nici un caz dar mi-ai dat o idee happy