| SunShine a întrebat:

Se apropie vara si as vrea sa fac niste bani...Am 14 ani si sunt din Radauti-Suceava niste sugestii big grin Fara sa plimb canii sau babysitter

3 răspunsuri:
| Mina a răspuns:

Poti sa imparti pliante, este usor si distractiv, acum e cald si te plimbi de placere. Daca nu, poti sa oferi servicii de curatenie, poti sa faci cumparaturi pentru oameni in varsta sau pentru oameni foarte ocupati, care nu au timp sa faca singuri.

| portocalăăă a răspuns:

De ex, daca ai niste vecini generosi, ofera-te sa le cari bagajele. te vor rasplati cu siguranta cu ceva banuti.de asemenea, le poti cere si parintilor pentru anumite servicii casnice.sau chiar sa imparti reclame.

| Annemary_2131 a răspuns:

Poti sa devii reprezentant avon, daca ai comanda peste 110 lei ai un discount de 15%-25%in functie de valoarea comenzi, nici nu ocupa mult timp, pur si simplu porti brosura cu tine si o arati colegilor prietenilor rudelor...si eu sunt din suceava, reprezentant avon devenit lider pentru ca am adus 4 reprezentanti ...pe luna am un venit in jur de 100 lei in plus sunt multe competii (ex: daca depasesti 200 lei primesti colierul eternal magic)si nu in ultimul rand comanda o poti plasa pe net si tio aduce un courier direct acasa nu trebuie s-o iei de la posta sau chestii din astea daca esti interesata da add la id bardan_anamaria. ciaw