| eusebiu27 a întrebat:

Se deschid frizeriile după 15 mai?

16 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Roagate la dumnezeu

| Violleta2022 a răspuns:

Nimeni nu stie ce se intampla maine si tu vrei sa stii ce se intampla peste 1 luna?

| eusebiu27 explică (pentru Violleta2022):

Da vreau
E vreo problema?

| eusebiu27 explică (pentru Violleta2022):

Da vreau e vreo problema?

| aumih16 a răspuns (pentru eusebiu27):

Am inteles e ok!

| aumih16 a răspuns (pentru eusebiu27):

Nu stai linistit!

| Violleta2022 a răspuns (pentru eusebiu27):

Ia uite, ca eu nu vreau sa-ti zic, sa vedem ce faci?
Rade-te in cap, daca tot te streseaza parul mare, abia scapi de el!

| Andreeush a răspuns:

Probabil că da.

| gemeni6226 a răspuns:

Logic ar fi da.Deoarece era vorba doar ca nu se vor aproba sa se adune undeva oamenii in numar mare cum ar fi concertele in aer liber, teatru, cinema terase dar la o frizerie in masca se poate intra pe rind ca la magazin si atunci nu vad de ce nu s-ar putea.

| JicaContra a răspuns:

Ma indoiesc de mi se indoaie! tongue

| aumih16 a răspuns:

Asa ar trebui! insa nu s-a discutat nimic!

| aumih16 a răspuns:

Nu se transmit meciurile de fotbal anul asta! nu se transmit summerwell neversea untold sau chiar eurovision! si tu vrei sa stii cand se deschid frizeriile asta-i buna! sunt inchise deocamdata! tot! restaurante! cluburi! discoteci! ce mai vrei nu stiu!

| eusebiu27 explică (pentru aumih16):

Da frate vreau sa știu
Nu ma interesează festivalurile
Vreau doar sa ma tund

| aumih16 a răspuns (pentru eusebiu27):

Am zis spus asa! nu trebuie sa te superi!

Răspuns utilizator avertizat
| Tian44 a răspuns:

Probabil ca se deschid, nu o sa fie voie in grupuri prea mari, dar atat.