| ThePrinceOfAllSaiyans a întrebat:

Cand se deschid frizeriile?

13 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Cartea de Identitate (buletine nu se mai fac din 2002) este valabila pana la ridicarea starii de urgenta (chiar daca a expirat).

suntserios
| suntserios a răspuns:

Peste 1 2 3 luni. Cine mai știe

Răspuns utilizator avertizat
| darrio2007 a răspuns (pentru ThePrinceOfAllSaiyans):

Si buletinul cand crezi ca il faci?

Răspuns utilizator avertizat
| darrio2007 a răspuns (pentru ThePrinceOfAllSaiyans):

Cartile de identitate raman valabile chiar daca sunt expirate. Frizeriile nu se stie cand se deschid, asta depinde de cat va tine pandemia.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

După ce tundem virusul. Și îl radem.

| Wr3nch a răspuns:

Cand se termina starea de urgenta si se anuleaza ordonantele militare.

| JicaContra a răspuns:

Cumpara gel de par, iti faci freaza sa stea cum vrei tu
altfel asteapta pana se deschid, pana nu se termina starea de urgenta NICI O SANSA!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Deschid eu, hai la mine, am chef să ciopârțesc niște urechi

| Eugen80 a răspuns:

Dupa ce se scoate din carantina definitiv toata tara.
Poti cauta servicii la domiciliu, sincer eu nu as apela la ei, indiferent cat de curati ar fi.
Mai bine cauti vecini care se ocupa cu asa ceva sau, daca oricum nu pleci nicaieri, o faci singur(a).

| kevin9 a răspuns:

Dupa carantina

| MîndrilăCezarIonuț a răspuns:

Cand va trece starea de urgenta, deci nu se stie exact.