| anonim_4396 a întrebat:

Se mai poate numi ajutor cand persoana respectiva te injura, te jigneste?
Ma gandeam la TPU

Răspuns Câştigător
| Pomar a răspuns:

Nu,nu se poate numi ajutor, in fine poate ca persoana aia printre injuraturile alea iti da si un sfat care te poate ajuta dar e putin probabil.
Din pacate si eu fac parte din categoria oamenilor de pe acest site cu un vocabular destul de "colorat" dar nu am vorbit urat de cat cu cei care meritau; adica cei care puneau intrebari care nu aveau nici o legatura cu categoria; intrebari care din punctul meu de vedere erau niste aberatii care nu aveau ce cauta la categoria respectiva.

13 răspunsuri:
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Probabil iar ti-ai luat-o pentru postarile agresive privitoare la muzica ta preferata.
Faci parte din grupul (bine ca nu foarte numeros) de useri agresivi si bantuiti de idei fixe, care monopolizeaza anumite categorii punand intrebari pe banda rulanta.
Asta denota faptul ca, nebucurandu-va in viata reala de atentie, neavand, de fapt, o viata reala, cautati atentia aici.
Deci...ai gasit ce-ai cautat.

| EmaS a răspuns:

Este bine sa ajutam neconditionat. Daca tu o faci cu o inima sincera si curata, nu trebuie sa astepti rasplata.Tu stii ca ai facut tot ce ai putut ca sa ajuti.O zi frumoasa!

| darkhell217 a răspuns:

Nu chiar...e doar o persoana enervata ce raspunde aiurea fara sa ajute persoana respectiva

| AnnaSpiritualRavishment a răspuns:

ArcaLuiNoesaScufundat e vorba de o persoana care nu cedeaza... tampita aia de Soareee...stiti ca imi umple intrebarile cu prostii

| Yell0w a răspuns:

E vorba de raspunsurile tale.Asa-i?

| Yell0w a răspuns:

Te-am injurat eu ma? Vai de capu' tau maa! Cand te-am injurat eu?

| Yell0w a răspuns:

Cu prostii ma? Sau cu purul adevar?
Eu ti-am zis ca te doare adevarul da tu nu ma crezi. laughing

| shainitainii a răspuns:

Pai, in general acest site a fost facut pentru a ajuta persoanele si pentru socializare.
Sunt multi care jignesc, raspund ironic si pun si intrebari la misto.
Eu sunt de parere ca nu trebuie sa iei in considerare aceste persoane. Considera ca ele nu exista pentru tine.
Am primit si eu raspunsuri la misto si injuraturi. De aceea mi-am facut acest cont, sa scap de ei.
Ba chiar, primeam si mesaje private ceea ce mi'se parea amuzant. Chiar mi'se pare amuzant... sa vad oameni pe internet, care isi pierd timpul injurand cand pot citi o carte. happy

| miradoniz a răspuns:

hee hee da, pentru ca te învață sa îți "iubești" aproapelehee hee

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Poate ar fi trebuit sa ne spui despre ce-i vorba.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

1. Are dreptate ardnaxur1961. Ce dai, aia primesti. Si eu ma iau destul de des de multi.

2. Si e adevarat, uneori se injura degeaba, in afara subiectului intrebarii.

Uneori, acesta e in regula, dar cauta un loc in care sa se ia de tine, sa dovedeasca lumii ce naspa esti (chiar daca ei sunt si mai si facandu-se de ras singuri). In privat, nu va vede nimeni.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

O jignesti, na. Acum vrei sa te duci sa sugi o urzica love struck?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mie imi plac urzicile preparate. Asa ca poti zice, @Soareeewinking