| GulubuntzBudulush a întrebat:

Se mai uită cineva la desene animate pe-aici?

13 răspunsuri:
| FreddieM a răspuns:

Eu! Nu pierd nici un episod din Family Guy.

| Justme1997 a răspuns:

Ma uit la Miraculos și Printesa Stea laughing deși sunt cam batrana

| GulubuntzBudulush explică (pentru Justme1997):

Prințesa Stea e cu ăla rău este un desen de manipulare și nu ar trebui să ne uităm la el. Miraculos Buburuza și Motan Noir e ok. Așa.

| Justme1997 a răspuns (pentru GulubuntzBudulush):

Lol "ăla rău", esti prea mic sa fii pe aici. Tom, demonul, este personajul meu preferat.

| GulubuntzBudulush explică (pentru Justme1997):

O ființă de natură regească alungată dintr-o altă parte a universului pentru că a făcut ceva rău. Se împrietenește cu Marco (care înseamnă semn în limba italiană). Poartă o bentiță cu știți ce. Balaurul. Curcubeul cu 6 culori. Simboluri oculte multe.

| Justme1997 a răspuns (pentru GulubuntzBudulush):

Sunt doar niste desene, poate imi zici ca Harry potter e satanist laughing Sunt elemente fantastice. Cordeluta cu coarne e cadou de la fostul ei iubit, demonul.

| GulubuntzBudulush explică (pentru Justme1997):

Să nu-mi spui că ești rockerita si te cheama numele de familie Iosif, Gaborellia.

| GulubuntzBudulush explică (pentru GulubuntzBudulush):

Oricum fiecare are dreptul să se uite la ce vrea cât timp e legal e treaba lui.

| Justme1997 a răspuns (pentru GulubuntzBudulush):

Nope. Imi place ceva muzica rock, atat.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu
Gumball

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Auzi,ai furat numele lui Pluto ăla raportat?

| GulubuntzBudulush explică:

E interesat cineva în desene animate vechi?