| Xmen22 a întrebat:

Se mai uită fetele după băieți trecuți de 24-25 de ani?

24 răspunsuri:
| Ofiintă a răspuns:

Evident că nu. Mai au puțin și intră la pensie.

| Violleta2022 a răspuns:

Sigura ca da, cele de aceeasi varsta eu ei, sau cele cu varste apropiate de ei.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Dacă sunt bărbați se uită, că la 24-25 de ani nu se vede ( încă) pe ei vârsta.

| Xmen22 explică (pentru sadrian46):

Cam după cât timp se vede vârsta?

| sadrian46 a răspuns (pentru Xmen22):

Pe la 35 de ani.

| Drimmero a răspuns:

Ni s-a pus crucea celor trecuti de 25 de ani, nu mai avem nicio sansa.

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Se mai uita, cum sa nu.

| Catrice a răspuns:

Li s-o dus vremea, au ajuns la bătrânețe.

| johnnny123 a răspuns:

Nu, in toata istoria omenirii niciun barbat de peste 24 de ani nu a mai avut vreodata o relatie cu o femeie.

supadeceapa
| supadeceapa a răspuns:

Eu mă uit să văd dacă au nevoie de ajutor să treacă strada.

| CostinAlamariu a răspuns:

Se uita mai ales dupa aia trecuti de 25.
Pentru multe fete aia sub 25 sunt "prea imaturi"

| Zuzu1991 a răspuns:

Vrei sa spui daca se duc fetele la caminul de batrani sa gaseasca baieti trecuti de 24 de ani?
NU!

| Werrich a răspuns:

Nu se mai uita, baietii trecuti de 24-25 de ani s-au obisnuit cu ideea si au urmat calea calugariei.

| Nirvanaaa a răspuns:

Depinde ce vârsta au fetele. laughing

| StrongHeart a răspuns:

Bă dă-mă dracu, ar trebui sa ma pregatesc de pensie că s-a scurs nisipul din clepsidră, nu?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Unele se uita. Eu personal, nu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Te referi la fetele adolescente? Se poate, dacă au atracție față de băieții mai mari de vârstă.

| rapandula a răspuns:

Ce intrebare e asta? Normal ca da.

| FantasyBoy a răspuns:

Un prieten in varsta de 39 de ani locuieste impreuna cu iubita lui de 19 ani de 3 ani, si nu este nicidecum o relatie bazata pe interesul ei, ea castiga mai mult decat el. Diferenta de 20 de ani dintre ei nu reiese decat in actele de identitate, altminteri au cam acelasi nivel de dezvoltare emotionala.

| Pnin a răspuns:

Ce sa fac cu el? Sa-l duc in parc sa joace table?

| LastBlackNight a răspuns:

Pai iti bate Grin Reaperul la usa si tu mai vrei femeie?

| dariaflorina a răspuns:

Da,se mai uita fetele, daca sunt baietii atragatori, da. laughing)

| VanillaQ a răspuns:

Da!

| 1Alexandru1 a răspuns:

Logic ca se mai uita, se vor uita fetele care sunt in aceeasi situatie cu baietii respectivi, cele de 24-25 de ani fara partener. Daca o iei logic, e si normal, fetele de 24-25 de ani se uita la baietii de 24-25 de ani fara relatie, nu?