| sndjulian a întrebat:

Se poate achita la KFC cu bonuri de masa?

Răspuns Câştigător
| Stefanless a răspuns:

Da, se poate platii cu bonuri de masa, peste tot de unde se cumpara mancare se poate platii cu bonuri de masa!

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intrebi inainte. Depinde. In majoritatea restaurantelor de genul KFC sunt acceptate bonurile, dar e posibil sa nu fie acceptate chiar toate.
De exemplu, Subway nu are aceeasi politica / management peste tot. Mie nu mi-a acceptat de exemplu bonuri de masa restaurantul Subway din Carrefour Orhideea, dar cel din Gara de Nord accepta.

Cel mai sigur intrebi inainte sa achizitionezi ceva.