| Fady a întrebat:

Se poate afla contul de Instagram al unei persoane prin apropierea telefonului sau ceva de genu?

10 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Adica daca-l hack-uiesti?

| Fady explică (pentru Violleta2022):

Nu. doar vreau sa aflu contul unei fete sa ii trimit cerere de prietenie fără sa o întreb de exemplu

| cfrtobias a răspuns (pentru Fady):

Cauti dupa nume daca stii

| Violleta2022 a răspuns (pentru Fady):

Intreab-o personal, asa cum ar fi normal si sanatos.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Ce SF uri aveti unii in cap

| sierra1 a răspuns:

Dacă-l infectezi adecvat in prealabil, desigur

Răspuns utilizator avertizat
| isemilia a răspuns:

Wut? Sa il apropii de ce? Intreaba si gata.

| gaby08gurau a răspuns:

Este ceva imposibil doar daca un hacker te pune sa descarci un apk de instragram care este un fel de momemala adica daca dupa ce ai instalat Instagram si te loghezi pe el atunci iti poate afla contul sau prin alte metode de programare dar cu apropierea telefonului sau cu alte dispozitive in nici un caz.

| CovidiuMarius a răspuns:

Nu,este doar o abureală ceea ce ai auzit/văzut... dacă vrei să iei cuiva insta-ul...nu fi timid și întreabă frumos, și cum ar fi.normal