| HelpMeNow a întrebat:

Se poate primii blue screen si daca placa video este ddr3 si eu am ddr2 ?

Răspuns Câştigător
| AdiSR a răspuns:

Ddr3 şi ddr2 se referă la tipul de memorie RAM nu la placa de bază.
Blue screen-ul apare în general din cauza soft-urilor.

| HelpMeNow explică (pentru AdiSR):

Fii atent, mie mi s-a ars placa de baza de la rami, mi-am luat alta placa dar mi-am pus aceeasi rami, se poate sa fie ei devina? so fi ars si eu laughing

| AdiSR a răspuns (pentru HelpMeNow):

Nu cred că să se fi ars de la rami. Poate i-a trecut vremea la placă şi şi.a dat duhulaughing

| HelpMeNow explică (pentru AdiSR):

Pai fratemiu a bagat o scos o placuta de ram cand pc era aprins, si atunci s-a stins tot... big grin deci de la rami

| AdiSR a răspuns (pentru HelpMeNow):

laughing Aşa da, se mai poatebig grin Aiurea treabă.