| anonim_4396 a întrebat:

Se spune ca nimic nu este imposibil si ca visurile se indeplinesc.Ce credeti?

5 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Unele se indeplinesc daca iti doresti atat de mult ca ele sa devina realitate

| cat a răspuns:

Da, daca si tu lupti pentru ca ele sa devina realitate.

| OnuOnulică a răspuns:

Bună
Depinde de vis.
Unele se indeplinesc altele nu.
Dar dacă tu iti doresti asta atunci se va indeplini.

| zurick a răspuns:

Buna!
Spre exemplu in secolul VI sau in oricare altul multe lucruri care azi sunt posibile erau imposibile.In concluzie imposibilul a devenit posibil deci n-ar trebui sa credem ca ceva este imposibil daca ne stoarcem creierii si muncim putem realiza lucruri la care nici nu ne-am gandit.
Poate sunt anumite lucruri imposibile, dar poate peste catva timp vor deveni posibile.
Iar visele se indeplinesc ori daca muncesti pentru visul tau si chiar iti doresti asta ori daca niste oameni buni iti indeplinesc visul.
Sper ca ti-am fost de folos!

| andreyutu23 a răspuns:

Ce spuneti de dorinta asta:vreau sa devin ca Tarzan