| lorycool a întrebat:

Credeti ca visurile pot deveni realitate? happy

7 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Nu orice vis devine reality

| OchyDeViperă4Love a răspuns:

Da, ele pot deveni realitate.
De ce nu?

| madycumada a răspuns:

Daca chiar iti doresti sa se implineasca acel vis, poate devenihappy.

| Yuukyy a răspuns:

Daca crezi in ele pot deveni realitate, dar nu mereu, ai grija nu numai un vis frumos poate deveni realitate, realitate poate deveni cel mai teribil vis, dar nu mereuwinking

| Larysa13 a răspuns:

Da pot! daca chiar iti doresti asa de mult sa devina, pot deveni.big grin

| alish a răspuns:

DA, visele pot devenii realitate. Cu cat iti doresti mai mult un lucru si te rogi, si speranta nu iti moare niciodata visele vor devenii realitate. Dumnezeu ne vede pe toti si ne da momente de bucurii chiar si in cele mai disperate situatii.Sa visezi esti un lucru ff frum si chiar daca unii ar zice ca visele nu devin realitate se inseala, atata timp cat vrei ceva si te rogi mereu vei primii.:* sper ca te-am ajutat>big grin

| szomna a răspuns:

Pot deveni realitate daca acestea sunt realiste, daca iti doresti cu adevarat acel lucru si daca mai si faci ceva in acest sens, adica nu doar sa astepti sa se intample...si vizualizarea e foarte importanta