| elleneS a întrebat:

Credeti in imposibil?

10 răspunsuri:
| thegatekeeper a răspuns:

E cam impropriu spus "cred", insa ceea ce vreau sa zic este ca sunt de acord ca anumite situatii aparent imposibile pot deveni si chiar devin posibile, in sensul ca se materializeaza chiar cand te astepti mai putin, desi intotdeauna le considerai irealizabile.

| JustMusic a răspuns:

Odata de imposibilul devine posibil nu mai e imposibil.

| blondutzata a răspuns:

Nuu pentru ca totul este posibil fiecare persoana are multe incercari in viata chiar sa infrunte imposibilul

| LauriK_9092 a răspuns:

Nu.totul e posibillove struck

| OOOLEOOO a răspuns:

Imposibilul este un simplu cuvant.
Totul este sau poate fii posibil.

Răspuns utilizator avertizat
| Resurrection a răspuns:

Normal. De ce nu as crede. Imposibilul e pretutindeni

| DiidiiDuuda a răspuns:

Da...

| Bia379 a răspuns:

Nimic nu e imposibil atata timp cat ai ambitie si incredere de sine. Imposibil este doar un cuvant pentru a defini cand nu ai destul curaj sa faci ceva anume sau pur si simplu ti-e prea sila si spui "degeaba incerc, oricum e imposibil sa obtin asta." NU!
Totul este posibil.

| SuperbaSuperbelor2000 a răspuns:

Nu,nu cred fiindca orice lucru e posibil.