| Ionică a întrebat:

Se vor sfârşi vreodată războaiele şi suferinţa?

4 răspunsuri:
| Freky a răspuns:

Da. dar cu foarte multa munca. mai ales ca unii oameni sunt foarte rai si parsivi, si trebuie sa muncim ( noi omenii ) pentru a se inceta cu razboaiele. nai vazut cum ne pedepseste Dumnezeu pentru ca suntem rai? moarte celor 2 presedinti ( prabusirea avionului ), vulcanul din Islanda care a erupt, si alte si alte chestii...

| salangwayongseo a răspuns:

Atat timp cat nu mai avem un dumnezeu nu cred ca se va sfarsi.

| Kaya_1133 a răspuns:

Cat timp exista oameni nu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da se va sfarsi cand va veni sfarsitul lumi da pana atunci trebuie sa ne descurcam cum putem