| BlackScribble a întrebat:

Si acum, si ieri seara am incercat sa ma fac vip cu imved dar nu stiu de ce nu imi merge.Am trimis cererea si imi tot apare,, Please wait``. Si nu se opreste din incarcat.

4 răspunsuri:
| DeNyyy a răspuns:

Imved.a functionat.acum cateva luni.Dar acuma.nu prea mai merge.Slabe sanse sa te poti face VIP fara sa platesti.Si eu am inercat...de 100 de ori.pana cand am intrebat un prieten de pe IMVU care este VIP facut cu imved.si mi-a zis ca aceasta este cauza.

| VacutzaRoscata a răspuns:

Trebuie sa astepti 24 de ore, apoi vei deveni vip :*

| VacutzaRoscata a răspuns:

Hmm nu stiu, acum ceva timp mie mi-a mers, oricum esti vip doar o luna cu imved

| BlackScribble explică:

Da @VacutzaPoartaTanga, dar nu mi se trimite cererea.Asta vreau sa spun.