| jacexoxo a întrebat:

Buna seara! Am incercat cat sa-mi asociez cardul de la banca cu paypal si prima data a spus ca nu-s proprietar si sa pun un cod trimis in banca si nu primeam niciun cod, acum imi apare o eroare cu "conturile si cardurile dumneavoastră nu s-au incarcat trageți in jos" ce sa fac?

6 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Numai banca te poate ajuta nu putem noi, posibil ai nevoie de alt card care sa il poti folosii pay pal, mergi la ei si intreaba i.

| jacexoxo explică (pentru CristiDinBucuresti):

Am fost si nu a vrut sa ma ajute

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru jacexoxo):

Ei sunt obligati sa te ajute intrucît tu ai cont la ei si ei ti au emis cardul, daca fetele acelea nu vor sa te ajute vorbeste cu directorul bancii si raporteaza i lui comportamentul angajatilor ca nu au dreptul sa te refuze, dar mergi doar la banca unde ai card, nu la alte sucursale ca acolo chiar nu te vor ajuta.

| Violleta2022 a răspuns:

La 14 anisori contul tau Paypal este ilegal!
Deci nu ai cum sa primesti ajutor de la nimeni, deoarece ai facut un cont fake pe cea mai mare platforma internationala de plati si nu esti eligibil sa detii un asemenea cont, fiindca ai sub 18 ani.

| jacexoxo explică (pentru Violleta2022):

Oare nu te poti gandii la faptul ca intrebam asta pentru cineva? Sau ca incerc sa-mi ajut matusa care nu se descurca bine la asta? Nu, eu nu folosesc paypal, si daca as fi folosit, părinții mei ar fi știut! Nu am cerut răspunsuri in care sa fiu acuzat ca as deține un cont "fake". Zi buna!

| Violleta2022 a răspuns (pentru jacexoxo):

Cand intrebi pentru altcineva nu folosesti persoana 1 singular!
Ai spus "am incercat" deci este vorba de TINE si nimeni altul.
Ti-am dat explicatia corecta, ca sa nu te mai stersezi urmatori 4 ani sa te gandesti la Paypal, pentru ca nu ai nici o sansa sa iti faci cont acolo.