| silvio a întrebat:

...si-as mai avea o intrebare:
ce se intampla daca se consuma viagra cu preparate cu continut bogat in fier? "obiectul" iti va arata permanent nordul?

Răspuns Câştigător
| lia a răspuns:

@Silvio, ar trebui sa-i propunem aceasta varianta Ralucai.
Cred ca cu ajutorul tau, as ajunge pe primul loc in topul rautaciosilor laughing

8 răspunsuri:
| lia a răspuns:

Silvio, sa inteleg ca ai nevoie de un raspuns urgent? Vrei sa experimentezi? Te asteapta prietena in pat? rolling on the floor

| Leea1234 a răspuns:

Nu stiu! cred ca "DA", si in cazul asta nu vei mai fi nevoit sa-ti cumperi busola, ca are cine-ti arata NORDUL!

| silvio explică:

@lia, o iau ca pe o rautate... ce esti. tongue
nu ma asteapta, ca noaptea sta pe TPU tongue... dar rezolv eu si problema asta, n-ai tu grija!

ti-as fi dat calificativ, dar n-am gasit varianta "rautacios".

| silvio explică:

@e56gr4, am incercat sa-ti ascult binevoitorul sfat. din pacate, m-au prins cand incercam sa fur sina de cale ferata laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cand treci pe langa un magnet te poti lipi de el, sau cand fulgera incearca sa nu stai pe afara ca se naste o noua expresie "trasnit in p... a" rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Chiar am ras de intrebarea asta rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fa o incercare ia o viagra si maninca si un cui sau o sina de cale ferata! succes! si nu uita sa ne spui si noua rezultatul, si sa fi sincer te rog!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

pai de ce te-ai complicat? spune-mi adresa si-ti trimit eu fara problem! ok?