| anonim_4396 a întrebat:

Si cum Craciunul se aproprie cu pasi repezi si eu sincera sa fiu am inceput sa numar zilele mai rau ca un copil... orele? Le voi numara mai tarziu. Cum stati cu pregatirile? Sau nu va'ti apucat? Bradu e impodobit sua lasati totu pe ultima suta de metri?

Sarbatori fericite by TraficantaDeSentimenteRoz.
Pupici dragilor.

Răspuns Câştigător
luciana
| luciana a răspuns:

Iti multumesc de urare, sunt ok cu pregatirile, am o lista cu treburi de facut zilnice, in ordinea prioritatilor, casa e impodobita, deci totul merge bine. Iti doresc sa ai parte de frumos, de sarbatori reusite tie si familiei. La multi si fericiti ani! Lucien.

8 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

Sarbatori fericite si tie love struck'
craciun fericit love struck

| Dmonik a răspuns:

Bradul meu de anul asta e superb. E microbist si tine cu U. Craiova, albe si albastre globurile.batting eyelashes
Deja am lasat restul pe ultima zi, din pacate.

| Rares20funde a răspuns:

Eu acum am luat bradul!

| Name2 a răspuns:

Pai eu cred ca stau bine cu pregatirile.Bradul l-am impodobit, la fel si apartamentul pe exterior si interior.Craciunul trecut am fost la Sinaia dar anul asta merg la Predeal.Nu prea imi place sa las totul pe ultima suta de metri. Tie?

Sarbatori Fericite! Pupici

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pai, si eu sunt nerabdatoare sa vina Craciunul, cum am auzit ca altii fac bradul chiar pe 24, de unde el cred ca il fac cu vreo 5 zile inainte, da.am si ornamente multe prin casa, si chiar imi place aceasta sarbatoare si astept cu multa nerabdare. Sarbatori fericite!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Lory, de obicei eu fac totu pe ultima suta de metri ca vreau sau nu. Ca tot la fel imi iese laughing. Dar cum eu nu ma implic ci mama am scapat de o grija, bradu e facut, nu de mine logic deci mai ramane mancarea.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

E cam asa la noi, ca nu am apucat sa luam un brad ecologic crescut natural si am luat unu stresat crescut in pepiniere:si-a dat beteala jos si apoi a inceput sa topaie cu suportul de pe brad pe mormanul de beculete ce incercam sa-l descalcesc. Dupa ce mi-a fumat toate plantele din ghiveci(aloe, cala, tranfafiri) atunci am realizat ca nu fac nimic cu el si l-am aruncat afara, asta a fost foarte greu deoarece se lipise de frigider cautand bere.
Apoi au incepu pregatirile pentru mos craciun, sarma ghimpata peste tot, mine claymore si langa semineu o capcana de ursi. Daca nu vine pe la voi inseamna ca a calcat pe mina, eu daca-l gasesc viu ii voi da drumu.
Si daca as lasa totul(banuiesc ca tot ce am) pe 100m asta ar insemna sa nu las nimic.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

@fanaticdupatine, deci iti urez de acum multa rabdare laughing.

xoxo, didi