| MâţulMov a întrebat:

Si... Voi ce ati votat pe la Userul Anului?

Răspuns Câştigător
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Nu neapărat că aș fi sau nu încântată de idee, însă am văzut multe scântei între useri care au spus-o "în gura mare" pe cine ar alege ca și user-ul anului și s-au trezit cu o ploaie de stupituri și nefolositor!
Încăierarea asta pentru ce este?
O zi excelentă.
Pa, pa.

4 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Alergăm după ce?
Nu văd o idee bună acest "sondaj" dar fiecare este liber să își spună părerea.
Mult succes!
Pa, pa.

| QuadruplePersonality a răspuns:

N-am votat încă thinking

| Danyelusha a răspuns:

Am votat-o pe legiuitoarea, dar se pare ca ea nu prea e incantata de asta straight face

| Legiuitoarea a răspuns (pentru Danyelusha):

Bună.
Nu neapărat că aș fi sau nu încântată de idee, însă am văzut multe scântei între useri care au spus-o "în gura mare" pe cine ar alege ca și user-ul anului și s-au trezit cu o ploaie de stupituri și nefolositor!
Încăierarea asta pentru ce este?
O zi excelentă.
Pa, pa.

| COD ROSU a răspuns:

Mergeti la vot ca se duce TPU de rapa!