| MeMeMeMeMe a întrebat:

Si voi va duceti la biserica in noaptea Invierii ca sa radeti?

13 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Decat sa ma duc sa rad mai bine stau acasa

| SimonaNicoletaღ a răspuns:

Cam da.
*-*

| MarianWLF a răspuns:

Sa vezi tu ce o sa plangi cand o sa-ti vina ceasul si va trebui sa dai socoteala pentru acest pacat.

| Chαяtreux a răspuns:

Din acest motiv se duc majoritatea. De aceea nu ma duc laughing

| DarkOrbitMoon a răspuns:

De ce sa rad? Nu-i nimic de ras...

| LeMousiqe a răspuns:

Bună.
Eu nu m-am dus anul acesta pentru că a plouat, nu văd ce e de râs acolo, în afară că popa al nostru ne aleargă la înconjuratul bisericii.
Paşte Fericit!

| PorcușorulDeGuineeaV a răspuns:

Salutare! Nu este bine sa razi la biserica, eu m-am dus ca sa iau pasca si sa stau sa ascult ce zice popa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu. Nu ma duc deloc, si, in niciun caz, daca m-as duce, nu m-as duce ca sa rad. Nu vad ce poate fi amuzant. Stiu de ce ai pus intrebarea asta prosteasca. Ca sa pari ''smecher'', nu?

| Yasmin875 a răspuns:

Eu nu ma duc anul asta.

| Okami23 a răspuns:

Eu nu merg
nu am mai fost de cativa ani
am ajuns la concluzia ca fara rost

| ZeHelp a răspuns:

Si acum ma intreb "-Sa ma duc, sa nu ma duc?"...

| Krokodil a răspuns:

Pfoa,nu ma duc da' stau prin zona bisericii asa ca involuntar ascult accapela lu' MC Teofir -.-