| AvalohAlyn a întrebat:

Voi va duceti la biserica?

16 răspunsuri:
| Inferno a răspuns:

M-as duce la biserica asa, cam pe la 9-10 noaptea, cand se intuneca. De preferat o zi ploioasa si cu ceata.
Daca biserica e veche si e situata si in zona de deal, pe o colina inconjurata de brazi, iar in spate are un mic cimitir e perfect.
Ar fi si mai bine sa se auda pe fundal urletul lupilor in departare, cateva bufnite intr-un pom si desigur zgomotul clopotului, infundat si monoton.

Asta da, iata la ce e buna o biserica, potenteaza stari, nelipsita dintr-un tablou romantic.

| danut a răspuns:

In fiecare saptamana.

| Elvina a răspuns:

Am fost 11 ani. Dupa aceea am citit Biblia si mi-am dat seama ca totul a fost o risipa de energie si timp.

| Narcis2007 a răspuns:

Nu

suntserios
| suntserios a răspuns:

Nu

| OnuOnulică a răspuns:

Nu in mod regulat.

| DarkOrbitMoon a răspuns:

Ce sa fac acolo? Sa le miros babelor transpiratia?

| FABULOSUL6000 a răspuns (pentru DarkOrbitMoon):

Wow.Deci daca mancam acum, jur ca ma opream si vomitam.Atat de scarbos a sunat asta! laughing

| FABULOSUL6000 a răspuns:

Nu! Ce e asa interesant acolo?

| Alphawolf a răspuns:

Eu sunt fara sanse sa mi se faca vreodata dor de ea, dimpotriva, sunt scarbit, vad(fara sa vreau) cel putin una in fiecare zi, iar asta este doar un motiv din multe altele...

| DarkAndDreary a răspuns:

Nu.

| Mădălllinna a răspuns:

Din cand in cand...

| Mădălllinna a răspuns:

Din pacate... nu prea.

| Adelin89 a răspuns:

De sarbatori...

| SerenaSmiley a răspuns:

Nu

| caterink a răspuns:

Da, ma duc duminica si de sarbatori.