| jenaaw a întrebat:

Simt ca parca nimeni nu ma intelege, familia nu ma intelege, iubita nu ma plange, le-am zis ca nu ma simt bine si toti ma ignora chiar si cei care se dadeau ca sunt cei mai buni prieteni, nici nu stiu ce sa mai fac, stiu ca trebuie sa lupt singur dar cateodata parca simt ca am nevoie de cineva care sa ma asculte...

3 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Nu ai intalnit omul care poate sa te sprijine la greu

| 1997onur a răspuns:

Spune bro ce ai pe inima și pe suflet eu sunt aicia oricând și la orice oră eu te ascult o viață întreagă fără sa ma deranjezi deloc happy

| 1997onur a răspuns:

Bro mulți așa sunt falși și mie îmi face scârbă așa oamenii nu-i suport deloc și nici cu ei nu stau de vorba ii evit pe toți oamenii falși așa ar trebuie sa faci și tu nu mai pune la inima nici la suflet oamenii falși niciodată poa sa fie și mama și tata pentru mine daca ești fals cu mine eu nu iert omul fals. ii eviți oamenii falși la fel și cu prieteni și cu oricine cine ar fi și este fals.