| CdeMetal a întrebat:

Simtiti cresterea inteligentei in al vostru creier stiind ca ati prezentat o manifestare nesimtita asupra unei persoane?
Va creste stima de sine stiind ca i-ati stricat ziua?

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, am satisfactie si o creștere a inteligenței atât timp cât îi vad pe alții cu avatare/muzica cu Dani Mocanu și alte maneliști.
Să-mi bag ceva, de nu mă simt atât de mândru că există alții mai ratati și mai cocalari ca mine pe lumea asta.

| CdeMetal explică (pentru anonim_4396):

Tu esti omul superior, cu creierul mult dezvoltat fata de mine, care sunt intr-un stadiu de maimuta, tu faci parte dintr-un alt plan terestru care vibreaza la o frecventa mult mai inalta fata de restul oamenilor ca mine, imi esti superior mie si altora care au contact cu manelele din multe puncte de vedere.
Nu pot sa cred ca traiesc in aceeasi lume cu o fiinta superioara ca si tine.
Eu sunt doar un om banal, nu stiu nici macar pe ce lume traiesc, dorm, mananc, muncesc, ma culc si apoi o iau de la caoat cu aceasta rutina banala, fara sa stiu un lucru despre ce se intampla in jurul meu, si prin ce trece lumea asta.
Te elogiez, prin urmare, domnule Baki100, a carui superioritate si inteligenta incredibila m-au surprins si m-au pus la locul meu, in aceasta lume mica, si m-a ajutat sa-mi dau seama ca eu sunt inferior.
Pupati-as picioarele tale, fiinta superioara, am sa te venerez de acum la fel cum crestinii il venereaza pe Dumnezeu si musulmanii pe Allah, am sa-ti fac si sarbatori, iar aceasta zi va ramane in istorie ca ziua in care omul superior Baki100 si-a aratat coltii asupra unui inferior, ziua in care am fost pus la locul meu.
Multumesc pentru timpul acordat, fiinta superioara, eu sunt doar un om de nimic.

| anonim_4396 a răspuns (pentru CdeMetal):

Ai prins ideea. Bravo. Mai ai puțin și ajungi la nivelul meu. laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu.