| VζŠё ¢ΦLô®α†€ a întrebat:

Sincer v-ati terminat temele de vacanta?hee hee

15 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Nici nu stiu la ce sa ma apuc. Engleza, matematica, romana sau chimiethinking

| User a răspuns:

Teme de vacanta?! raised eyebrows

| fluturas a răspuns:

Am vreo 42 de exercitii la mate, da nici nu am inceput laughing
si nici nu cred ca o sa le fac happy mi se pare aiurea sa primesti teme in vacanta, pai ori face teme ori te bucuri de vacanta laughing tongue

| FataCuOchiiCaprui a răspuns:

Din fericire nu am avuthappyAm trecut a noua la un nou liceu, profi noi, colegi noi, deci 0 teme.Doar ce am citit eu asa de placere in rest NIMIC.

| Alexandru a răspuns:

Nu s-a dat asa ceva. Si, la drept vorbind, mi se pare o tampenie sa dai teme de vacanta. Doar d-aia este vacanta : sa te relaxezi, sa iti refaci fortele pentru noul an scolar. Este acceptata o deconectare de scoala doua luni si jumatate, tri luni de zile.
Singura "tema" de vacanta ca sa ii spun asa, este la limba romana : patru carti de citit si nimic mai mult.

| Emeraude a răspuns:

Pentru cei care nu sunt de acord cu temele pe perioada vacantei: daca nu va antrenati creierul, pierde informatiile adunate, iar la inceputul anului va va fi tot mai greu sa va reacomodati. Asa ca, cel mai bine este sa exersati, repetati materia si pe perioada vacantei, ca sa va fie mai usor in clasa urmatoare, conteaza.
Eu nu mai am de mult timp teme de vacanta, insa va urez voua succes si spor ca sa le terminati cat mai repede, pa-pa! happy

| lovenotsex a răspuns:

Ce-s alea?!happy. n-am treaba demult cu asa ceva...Bafta:d...

| georginika a răspuns:

Sincer, nu am avutbig grin A trebuit doar sa citesc, deci asta nu a fost o problema

| xjustfearless a răspuns:

Nu...
mie o lene sa le fac...

| elizasedai a răspuns:

Nu eu nu... dar inca mai am cateva :-s

| pinky_2290 a răspuns:

Nici nu le-am inceput laughing

| DomnisoaraLove a răspuns:

Din fericire am reusit sa le ispasesc astazi! Tu ai teme? daca da
MULT SUCCES!
daca nu
CE BN DE TN

| AlndChocolate a răspuns:

Apoi eu am la romana ceva teme, am facut la inceput din placere, dar acum ca se termina vara si etc zic ca e mai bine sa ma bucur de vacanta cat a mai ramas.mai bine asa

| Dia :"> a răspuns:

Temestraight face? N`am mai facut o tema la scoala dintr'a 6a!rolling on the floor
Dar tuh smug?

| floryy a răspuns:

Nu am teme...tongue