| NICKSOOO a întrebat:

V-ati terminat temele?

21 răspunsuri:
| AnnAnne a răspuns:

Nu am primit teme de vacantabig grin

| Dumnezău a răspuns:

N-am.Ce-am scris vara asta a fost sa mai lucrez la cartea mea si din dragoste pentru personajul principal, aliasul meu.Asa-i ca-s sonat? smug

| TeoPT a răspuns:

N-am big grin

*semnele masiii*

| Bogdanux a răspuns:

Nici nu le-am inceput...

| DomnisoaraLove a răspuns:

Nuqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqq

| PetreConstanta a răspuns:

Poate tu draga

| KiddFaraSentimente a răspuns:

Care teme?!

| cryna a răspuns:

Pai sa-ti zic laughing am de scris la mate :d dar nu am mult doar vreo 100 de variante de bac.eu nici nu le-am inceput si nici nu am de gand rolling on the floor. prima mea nota o sa fie un 3 mare cat mine dar las` ca nu mor de la un 3 decat sa ma stresez cu teme mai bine asawinking

| Deny1333 a răspuns:

Nici nu m-am apucat de ele, deşi am muuuuuuuuuuuuu---uuuulte. laughing

| Biby a răspuns:

Buna.
Nu.Inca nu m-am apucat.big grin Si nici nu cred ca o sa ma mai apuc.

| AnnaDee a răspuns:

Imeeeediat, imi termin ciocolata si gata!
Glumeam,hee hee
Nu am teme big grin

| xAndraax a răspuns:

Da.

| AnkuEmil a răspuns:

Nuuuuuuuuuu.si nu stiu daca le termin.eu cu greu le fac.asa nu am chef de scoala :-& u le-ai terminat?

| happykill a răspuns:

Cine dracu le face? laughing

| my99heart a răspuns:

Nu
mai am la mate :*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Prima data am citit "V-au terminat temele" laughing?
Daca eram acum cativa ani pe vremea asta, as fi zis un mare DA.
dar anul asta nu am avut nicio tema.

| ViezurE a răspuns:

Teme pentru ce?

| Sclipiciii a răspuns:

Nu nici nu mi-am deschis ghozdanul!laughing

| Problemaaa a răspuns:

Mai am la mate le fac dupa 17 sa simt cai vacanta no?

| TBS1994 a răspuns:

Care teme happy?

| NatalieMiley a răspuns:

Nici nu m-am apucattongue