| monicaaa17 a întrebat:

Sincer,va place cum aratati? Descrieti-va putin,dacă vreti, in mare.Ce considerati ca e atuul vostru?

45 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

1.84m aspect atletic - ma mentin bine. Cred ca in ultima vreme nu ma vad asa bine probabil m.am saturat de viata si nu am chef de nimic. Multe imi zic ca sant grozav la aspect. As fi in stare sa renunt la viata ca sa ajung un terminator cu un fizic mai misto la alegere sa traiesc 1000 de ani sa nu mananc deloc si sa ma ocup de infractori/pramatii din tara noastra

| Emazio a răspuns:

Oscileaza intre da si nu, arat ca in poza.
Cred ca arat ca un om obisnuit, iar asta cred ca este de ajuns sa poti obtine orice.
Nu ma vad nici hidos/urat, nici frumos.
Insa incerc sa ating un echilibru in a ma accepta, pentru ca pana la urma asta sunt, iar daca asta reprezint eu si am si un caracter echilibrat, atunci cred ca este destul cat sa fiu satisfacut.

| Ofiintă a răspuns:

Imaginea de profil sugerează anumite trăsături.
Nu m-am considerat vreodată 100%, ba dimpotrivă, în trecut eram o tipă ușor complexată (în prostie). Momentan mă declar mulțumită de felul în care arăt. Nu spun că sunt fără de cusur și că nu mi-aș fi dorit să schimb anumite aspecte, doar că nu îndrăznesc să fac contestații. De recomandat ar fi să apreciem ceea ce avem.
Principalul meu minus se focusează în jurul înălțimii și calității părului, nici tenul meu nu este cel mai frumos.
În rest, trăsături, dantură, siluetă, forme, toate bune și frumoase.

| RAY a răspuns:

Indiferent de cum arati ai niste posibilitati
1, te accepti asa cum esti ca nu ai de ales
2, vezi daca poti sa iti imbunatatesti fizicul,slabit, culturism, comportamentul, starea sociala
3, socializezi mai mult, sa inveti din trecut si experimentezi

| Drimmero a răspuns:

Vreo 1,83, saten mai mult spre blond si par des si ondulat, cred ca undeva la 75 de kg, ochii negri.

Mie imi place cum arat, lucrez inca la aspect sa-i dau un upgrade.

Ochii, sprancenele si felul de a fi si vocea impunatoare cred ca sunt atuurile mele.

| Dorotheea21 a răspuns (pentru Drimmero):

Intra si o poza?
Cu tine devine procentul rotund: 0, 3% barbati cu poza pe TPU.
Ce spui? happy
Ca din litere, cu totii sunteti minunati! tongue

| Drimmero a răspuns (pentru Dorotheea21):

Poza aia daca o voi da nu o voi afisa pe TPU, nu-mi afisez moaca aici din anumite motive.

N-am zis ca sunt minunat ci doar ca imi place mie, e arhi suficient sa ma plac eu. Mai trebuie lucrat, am o nebunie de care vreau sa ma tin, sa-mi tatuez tot bratul, asta ar intra la upgrade.

Sa nu te indragostesti apoi...ca e nasol!

| Dorotheea21 a răspuns (pentru Drimmero):

Stai linistit, asta nu se va intampla.
Ciudate motive ai. laughing

| Drimmero a răspuns (pentru Dorotheea21):

Nu zice hop pana nu sari gardul, bwhahaha.

In primul rand nu ma afisez pe niciun site, e ceva private stuff, apreciez totusi cum unii se arata, chiar si tu ai facut-o.

| SilentRain a răspuns (pentru Drimmero):

Îți cer muerile poze, și tu refuzi rolling on the floor)

| Dorotheea21 a răspuns (pentru Drimmero):

Esti femeie! rolling on the floor

| anonim_4396 a răspuns (pentru Drimmero):

Drimmero un atacant ar băga mingea-n poartă în situația asta. happy

| Drimmero a răspuns (pentru Dorotheea21):

Dupa ultima verificare cand am mers la baie nu aratam deloc a femeie, deci fii fara grija!

| Drimmero a răspuns (pentru SilentRain):

Nu inseamna ca sunt chitite pe fizic cam mult?

| SilentRain a răspuns (pentru Drimmero):

Arată-mi tu un om care sa nu fie interesant de fizicul unei persoane happy

| Dorotheea21 a răspuns (pentru Drimmero):

Sunt fara grija. Pentru mine frumusetea inseamna Natural, nu botox, nu silicon, nu steroizi, nu tatuaje. Succes cu bratul acela cu care nu vei stii ce sa faci la 60 de ani.hee hee

| Drimmero a răspuns (pentru Dorotheea21):

E ceva de suflet ceea ce vreau sa fac, sunt constient ca il am toata viata, crede-ma ca de mult am nebunia asta, mult nu mai e si imi ating scopul asta, m-am si interesat de pret, e cam multisor dar zic ca merita. Tatuajele sunt misto daca reprezinta ceva anume, nu flori, nume chinezesti si d-alea de puscariasi/

| Drimmero a răspuns (pentru SilentRain):

Fizicul e cel mai important la prima vedere, adica doar el iese la suprafata la primul impact vizual, restul e can-can, dar da, noi oamenii suntem superficiali, dar nu avem ce face, asta ne e mecanismul

| Frank51 a răspuns:

Nu, nu imi place. Ca si descriere: Below average.
Atuuri(fizice banuiesc ca vrei): 1Arat simetric la corp, 2desi nu fac sala arat foarte ok(umeri lati, spate misto).

| Sofer a răspuns:

Îmi place. Sa mai crească mușchi și în rest e ok.

| Cosmin86 a răspuns (pentru Sofer):

Nu cresc singuri laughing

| Sofer a răspuns (pentru Cosmin86):

Trebuie sa iau inițiativa sa ma apuc de sala.

| Cosmin86 a răspuns (pentru Sofer):

+ alimentatie, altfel sala e cam degeaba.

| gemeni6226 a răspuns:

Trebuie sa accept ca trec anii si nu pot arata mereu tinara dar fata de citi ani am sunt multumita de cum arat la varsta pe care o am.Descriere:162 cm, 74 kg(as mai putea slabi 3-4 kg, dar nu sunt motivata) par lung saten inchis ochi caprui. Atuul consider caracterul si adaptabilitatea mea la orice situatie(spirit de supravietuire sau resemnare in fata a ceea ce nu pot evita).

| Pricope_Marius_1997 a răspuns:

1,83 cm inaltime, conditie fizica slabanog, parul negru si lins de vaca sleios, ochii caprui, caracteristici ragai, basesc, manac mult si obosesc repede, stau mult si beau, sunt lenes, ma scobesc in nas.
Atul meu este ca sunt cuminte si dorm mult foarte mult, consider ca violenta e pentru prosti https://www.youtube.com/watch?v=G-EFaD_22jc nu imi insel femeia pentru ca nu ma ajuta fizicul.

| Pricope_Marius_1997 a răspuns:

Decat mare si prost mai bine slabut si lenes https://www.youtube.com/watch?v=wcinzmfZeCc

| Pricope_Marius_1997 a răspuns:

Eu nu fac mist-o de femeie ca sunt slab la minte nu ma duce capul.

| Pricope_Marius_1997 a răspuns:

Respect toate femeiile din lumea asta inclusiv pe tine monicaaa17 https://www.youtube.com/watch?v=wcinzmfZeCc

| Pricope_Marius_1997 a răspuns:

Monicaaa17 iesim la un suc platesti tu? ca n-am bani traiesc in Romania.

| Pricope_Marius_1997 a răspuns:

Am 24 de ani si tot un copil am ramas.

| Pricope_Marius_1997 a răspuns:

Monica dar tie iti place cum arati? oamenii sunt rai deci, poti sa ne spui promitem ca nu facem mist-o.

| Endoryus a răspuns:

Saten, ochii albastrii, 183cm inaltime, ultima oara aveam vreo 84kg cand m-am cantarit.
Caracterul.

| sierra1 a răspuns (pentru Endoryus):

Ce-i, "făt frumos" - ți-au pierit lăudătorii?

| Endoryus a răspuns (pentru sierra1):

Nope. Tie simtul penibilitatii? Da, iar ma urmaresti la raspunsuri, ai scapat de la nebuni, serios laughing. Sa iti dau contul unui alt penibil, semanati

| sierra1 a răspuns (pentru Endoryus):

"Tie simtul penibilitatii?" o traducere dacă se poate...

| Yurisa a răspuns:

1,74, bruneta, ochi albastrii, nici slaba nici grasa, par lung
Cel mai mare atuu fizic cred ca sunt ochii. Toti mi-au zis ca au o culoare unica laughing
Cat despre caracter, sunt o tipa dezinvolta si simpatica laughing de obicei ma fac placuta pe oriunde merg

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da.
Bruneta,ochi verzi.
Atuu? Bunătatea.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

172cm, brunet cu ochi căprui. As mai fi adăugat vreo 8 cm la înălțime. Pe puțin.
Momentan nu-mi place cum arat, vreau sa-mi schimb stilul(să-mi las parul relativ lung cu barba) și până ajung sa fiu mulțumit de cum arat o sa mai dureze. Dar consider că merită.Nu am atuu ri speciale.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

1,88 inaltime. Blond cu ochii verzi. Atu? Nu prea am. Incerc sa mai ajut cand pot. Am prea multe defecte pentru a mai vedea plusurile.

| Dandinelle a răspuns:

Imi place cum sunt si ce sunt.

Cred ca e bine sa te apreciezi in general. Doar e viata ta. Iar sincer vorbind cui sa-i pese mai mult de tine decat chiar tu. Asa ca gandurile si sentimentele pe care le arati, vrand/nevrand te formeaza in societatate. De aia zic ca e bine sa te simti bine cu persoana ta, sa-ti apreciezi sunculintele sau oasele, barbia dubla sau smochinirea fetei, pentru ca tu pe tine te ai. Nu ai cum sa fii altceva.

| SoareDaniel a răspuns:

Categoric, daca iti vine sa crezi pana si oamenii cu care socializez au observat lucrul asta laughing

| Swetlly122 a răspuns:

Eu am 1, 60 si 53 de kg ochii caprui, parul lung și saten. Arăt ca un copilaș la fata, o am rotunda. Inocenta simțul umorului, drăgălășenia. sunt un ingeras și pentru oamenii pe care îi ajut. Dumnezeu să mă ajute sa iau bacul. Rugați va pentru mine. Amin. Fiți binecuvântați

| sdadsa a răspuns:

Am 1.73, 93 de kg,la cura de slabire,par cacaniu, ochi caprui, ba sincer depinde de zi, uneori imi place cum arat alteori fix p***, atuul meu ar fi ca sunt amuzant cel putin asa mi-au zis mai multe persoane nu stiu fra, da al tau care e monica?