| BebeStrumf a întrebat:

Daca ar fi sa va descrieti sufletul, printr-o culoare, cum considerati ca ar fi sufletul vostru? Exemplu: al meuhappy mov! Va astept si pe voi, mersi!

Răspuns Câştigător
| jony a răspuns:

Frumoasa,inocenta intrebare @BebeStrumfa,dar vad ca unii sunt frustrati,pierduti in lumea etnobotanicelor,unde bunul simt lipseste.@IAmFabulousSoFuckYou,esti redusa total, de'ai mai continuat in penibilitate.
Sa raspund si intrebarii: am sufletul alb, precum al ingeruluibatting eyelashes! Salutari din departari @BebeStrumfa! kiss

17 răspunsuri:
| elena a răspuns:

Rosie. Pe mine rosul ma stimuleaza...la mine in casa totul este pe aceasta culoare.

| Rockart a răspuns:

Bună! Dar explică-mi şi mie ce înseamnă acel mov că aşa pot spune şi eu că sufletul meu e căcăniu în dungi cu carouri în picăţele.
Sufeltul meu e negru.Definiţia ţi-a dat-o @вяυηєтѕιкaa.

| BebeStrumf explică (pentru Rockart):

Buna @AutumnalFeelings, daca tu te consideri cacanie in dungi, n'ai decat...pe mine ma caracterizeaza culoarea mov, in toatehappy Sunt foarte independenta, individualista etcetera.

| Rockart a răspuns (pentru BebeStrumf):

Nu am spus că mă consider.Ideea e că aş putea spune orice care să nu-mi reflecte de fapt sufletul, ci doar să fie un răspuns în plus la întrebarea ta ca să nu te simţi prost că nu iţi răspunde nimeni.

| BebeStrumf explică (pentru Rockart):

Destinde'te...da frau liber imaginatiei! P.s.:hee hee)vreo categorie de crispati, nu exista?happy

| Rockart a răspuns (pentru BebeStrumf):

Nu,nu există.Dar ar putea înfiinţa una de bebei impertinenţi.Sunteţi mulţi pe aici, a naibii.

| GreuMaiEsteSaGasestiUnNumeOriginal a răspuns (pentru BebeStrumf):

Hai frate,ce pnm puneti intrebari doar de dragul de a te baga in seama,ca n-ai tu o intrebare serioasa.Du-te la timp liber si gata, nu mai umple siteul aiurea, copil fara imaginatie.Cica ce culoare are sufletul... Ia dati frau liber imaginatiei mai incolo.

| BebeStrumf explică (pentru Rockart):

Pai,daca iti scriu corect gramatical si asteptam sa ne destindem nitel, acum ma trezesc bruscata; sa fie si'o categorie de bebei destepti!

| BebeStrumf explică (pentru GreuMaiEsteSaGasestiUnNumeOriginal):

Pentru mine intrebarea e destul de coerenta; si pun intrebari pe care le consider eu bune,la categorii potrivite. Daca era un concurs,si reporterul ti se adresa: domn' @ IAmFabulousSoFuckYou,va vedem destul de pornit, la o varsta destul de frageda(nu stiu cat ai, dar dupa exprimare nici 18ani nu'ti dau, excuse me)cam ce culoare are sufletul tau? Cred ca ii raspundeai cu'n microfon in cap... vorba vinehappyexact cum te'ai exprimat si mie, il repezeaihappy

| GreuMaiEsteSaGasestiUnNumeOriginal a răspuns (pentru BebeStrumf):

Din raspunsul tau,esti un copil cretin, n-ai ce sa-i facilaughing.Si e domnisoara, in caz ca n-ai realizat.Si totusi, ma amuza exemplul tau cu reporterul:esti ridicola pana in maduva oaselor.Rectifictongueathetic to the bonelaughing. Asta daca stii de la ce vine, avand in vedere ca nici 14 ani n-ai.Mi-e mila de persoanele ca tine,dar nu te teme, exista alti oameni la fel de cretini care te vor intelege, scumpo.

| BebeStrumf explică (pentru GreuMaiEsteSaGasestiUnNumeOriginal):

Esti terminata.Te amuza pentru ca's isteata.P.s.: eu la varsta mea am distins ce raspuns tampit si lipsit de maniere ai dat.Chill scumpo, ca lumea ii diferitahappy.

| GreuMaiEsteSaGasestiUnNumeOriginal a răspuns (pentru BebeStrumf):

Ce amuzanta esti.Sincer,esti un specimen foarte ciudat:probabil o incrucisare intre maimuta si Gogaie.Si nu, nu esti isteata.Nu esti cu nimic mia buna decat toti userii de aici.Asa,ca sa ma exprim mai plastic:jet cu comentariile ci cu creierul tau neted de aicibatting eyelashes.Asa ca, chill scumpo, eu sunt diferita.

| χZαнαяєℓ a răspuns:

La minee ar fi... sa vedem thinking Pai as fii vrut sa pun eu mov waiting, dar ai facut-o tu :]]. Asa ca la mine v-a fii ROZ tongue.

| ButterflyWings a răspuns:

In culori pastelate.

| Michaela89 a răspuns:

Rosu cu negru...cam asa il vad,desi:
Rosu simbolizeaza caldura, foc, pasiune, entuziasm si agresiune. El poate mari presiunea sangelui si ritmul respiratiei. Are efectul de a stimula oamenii sa ia decizii in mod rapid si creste sperantele.
Iar negru:
Negrul –este o culoare care sugerează confuzie, nehotărâre, durere, despărţire. Această culoare are o vibraţie negativă. Ea are efecte psihologice de nelinişte, reţinere, depresie, introversie; impresie de adâncime, greutate; are o semnificaţie psihoa-fectiva de tristeţe, sfarşit, singurătate, despărţire, doliu. Poate fi utilizată ca element de delimitare, contrast sau fond pentru celelalte culori.
Deci, cam ciudat, zic eu.

| Remus82 a răspuns:

Negru de la fumlaughing))at!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mi-as descrie sufletul ( in cazul de fata ) ca fiind un curcubeu. Pentru ca sunt o persoana schimbatoare, acum zambesc iar peste o ora pot plange, pentru ca o culoare nu ar putea sa spuna multe despre mine