| anonim_4396 a întrebat:

Sint persoane de religie musulmana pe TPU? va rog fara glume

6 răspunsuri:
| Malvina24 a răspuns:

Nu cred ca sunt! Prin Romania nu sunt multi cu aceasta religie! eu sunt ortodoxa! tu este de religie musulman?

| Ana-Maria94 a răspuns:

Poate sunt, dar totusi nu cred, dar daca ar fi, mi-ar place sa conversez cu el\ea.

| (¯`·._)(rojin_roj) (¯`·._) a răspuns:

Da eu sint de religie musulmana, sincer nu stiu daca mai sint persoane pe aici de aceasta religie.

| beya62 a răspuns (pentru (¯`·._)(rojin_roj) (¯`·._)):

Si eu sunt, de aceeasi religie si sunt convinsa ca mai sunt, multi.

| Kassandra1408 a răspuns:

Nu sunt dar cunosc cativa musulmani- sunt super de treabawinking Eu sunt undeva intre atee si ortodoxalaughing

| beya62 a răspuns:

Eu sunt o persoana de religie musulmana si sunt convinsa, ca nu sunt singura. Vom vedea, sunt si eu noua pe aici.