| cristina40225 a întrebat:

Sper sa nu para ciudata intrebarea mea dar, baietii de liceu sunt nerabdatori sa vada fetele boboace?

11 răspunsuri:
| TrendyHedgehog a răspuns:

Crede-ma abia asteapta, sunt turbati, anul trecut aia de la mine din liceu faceau ca niste animale excitate...

| JustSolutions a răspuns (pentru TrendyHedgehog):

Pe bune adica eu am observat ca doar stam in grupuri despre fiecare fata care intra pe poarta evident cu voce suficient de tare incat sa ne auda

| JustSolutions a răspuns (pentru JustSolutions):

"si vorbim" scuze m-am cam grabit

| Ea12345 a răspuns:

Doar cei care nu s-au maturizat inca si vor ceva nou. Baietii cu ceva in cap se uita spre fete mai mari sau de varsta lor, care nu mai sunt inca niste copile.

| DeEa_8231 a răspuns:

Dupa parerea mea, da laughing

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Da tu boboaco.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Bobocicorolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

laughing) Unii laughing

| Zoey112 a răspuns:

Da, majoritatea da laughing