| anonim_4396 a întrebat:

Spermatozoizii sunt destul de "inteligenti" incat sa treaca prin chiloti, sa "mearga " pe labii si sa intre singuri in vagin?

Răspuns Câştigător
| pacman a răspuns:

Au fost cazuri cand au trecut... dar ff rar. sunt sanse 1 la 1 mil sa treaca. trebuiesc indeplinite unele conditii cum ar fi temperatura care e f importanta pentru ei! sau daca au avut contact cu secretiile vaginale chatterbox

6 răspunsuri:
| Barajag a răspuns:

Daca chiloti au o gaura in dreptul vaginului se poate sa ajunga spermatozoizii aia inteligenti de care spui tulaughing

| oz a răspuns:

Am auzit ca lucreaza si in echipa.Adica vezi 2-3 ca ii tin scara altuia, unul ridica()chilotii ca sa treaca ceilalti...

| vyo a răspuns:

Ai grija sa pui un pempars sunt foarte, foarte, foarte intrligenti.

| andalu a răspuns:

Pai kidulinha eu zic ca depinde f mult de chiloti,, daca's vatuiti sigur suprima inteligenta spermatozoizilor :-| chiar ma intrebam si eu cum or fi ei mititeii atat de inteligenti cand nici nu stii pe unde or avea ascuns 'MIPS-ul' rolling on the floor

| zumba zumba a răspuns:

In nici un caz laughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Kidulino.si daca ii pui intr-o sticla, inchisa, daca te dezbraci ei trec prin sticla si te fecundeaza. poti ramane si in timpul unui dans fiindca inteligentii astia sunt asa de razboinici incat sar pe tine imediat.