| BlackTiger a întrebat:

Spirite si fantome.Pro sau contra? Argumentati.

6 răspunsuri:
| Matt24 a răspuns:

Majoritatea oamenilor iti vor spune ca sunt prostii, ca nu exista.Pana cand ajungi fata in fata cu asa ceva, nu crezi

| Adeellee a răspuns:

Stii,e vorba aceea : "Pana nu vezi nu crezi". Asadar,eu sunt practic pe jumatate, avand in vedere ca mi s-au intamplat lucruri, dar totusi sunt impotriva "superstitiilor", si ma las greu convinsa.Nu poti sa te convingi niciodata daca n-ai vazut, uitandu-te pe Discovery sau mai stiu eu ce. Credincios fiind, intotdeauna tinzi sa crezi ca diavolul se ocupa cu treburi din astea.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Contra!

| Coditza19965 a răspuns:

SUbconstientul tau creaza fantoma cand iti este foarte frica! La teama care o ai,... Teama de a nu pati ceva happy

| Tibs a răspuns:

Ma eu sunt pro! Odata intr-o seara mai innorata m-am dus cu doi prieteni intr-o casa veche si am stat noi pacolo ne-am speriat unu pe altu pana am scos tel sa intram pe net, atunci eu am vazut o unbra ff rapida in spatele meu care trecea ff repede, apoi am zis"Baieti mie nu imi place aici ma simt prostsad" si le-am repetat asta de mai multe ori pan ce ne-am asezat pe o barna de lemn veche, baietii erau la distanta maii mare de mine dar cv ma care pareau(nu era nici un cui in spatele meu) sa fie niste cuie ce ma intepau m-a impins de la spate si am cazut jos fara nici un reflexstraight face! M-am ridicat si am tipat ca m-a impins cv si baietii au luat-o la fuga si eu la fel. in seara aia am avut ochii rosii si abia daca puteam sa raspoun la cvstraight face

| Florentin20 a răspuns:

CONTRA! Pt ca nu am vazut cu ochii mei, dupa gura lumii nu-mi place sa ma iau