| Miss Sintetic a întrebat:

Mai crede cineva in spirite? Argumentati. [fundita]!

Răspuns Câştigător
| Mada a răspuns:

Eu cred, pentru ca am facut si spiritismwinking. Stiu, pare cam SF dar e adv. E uimitor ce poti face cu o biblie si cativa oameni. Numai ca e cam greu daca chemi pe cineva mort sa-l mai si alungiwinking

3 răspunsuri:
| Malvina24 a răspuns:

Exista si pot fi invocate numai ca nu de oricine si nu e bine sa ''ne jucam'' cu cei de dincolo! Trebuie sa ne vedem de viata nostra si sa facem numai fapte bune! asazisele fantome chiar exista numai ca nu sunt asa cum ni le imaginam noi si unele povesti sunt doar de speriat copii! nu credeti in tot ce se spune pe la sate!

| Didw a răspuns:

Probabil.Eu cred ca exista viata si dupa moarte happy. adica s-au facut multe experimente cu niste oameni care au fost in moarte clinica, etc si care, au povestit dupa aceea ce au vazut.Deci,in concluzie, probabil ca spiritele exista.Acum,doar Dumnezeu stie happy!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fii sigura ca exista