| clauss a întrebat:

Spuneti 3 calitati care le cautati la un barbat, din puct de vedere al femeilor si 3 calitati care le cautati la femei din puct de vedere al barbatilor. Si macar un defect pe care nu vreti sa-l vedeti.
EU unul apreciez sinceritatea, istetimea si caracterul, iar ca defect nu sufar sa fiu mintit

Răspuns Câştigător
| Bacemi a răspuns:

O femeie pentru a ma atrage trebuie sa fie sincera, atractiva si de o moralitate rara. Cel mai mare defect si pentru mine e minciuna. De la minciuna e cel mai probabil sa inchei o relatie.

1 răspuns:
| inna a răspuns:

Un barbat perfect pentru mine: sa fie curajos, fidel, inteligent.

Ca defect thinking cred ca nu as accepta niciodata minciuna sau infidelitatea.